Hakkımızda

Kardeşler Vinç olarak, güvenilir ve kaliteli vinç hizmetleri sunan bir şirketiz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak benimseyerek, sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

KARDEŞLER VİNÇ

Biz kimiz ?

Firmamız KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT İNŞAAT GIDA VE OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ ünvanı ile Şahin, Halil ve Ramazan MİDİLLİ kardeşler tarafından 13 Eylül 2001 tarihinde aile şirketi olarak kurulmuştur. 1992 yılından bu yana sektörün içerisinde olan firma ortakları 2001 yılından itibaren tecrübelerini bu isim altında müşterileriyle paylaşmaktadır.

Tecrübeli kadrosu ile her türlü işe ve ihtiyaca cevap verebilecek teknik araç, ekipman ve insan kaynağı ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her ilinde iş sağlığı ve güvenliğine uygun, kalite yönetim sistemini esas alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT’a ait tüm araç, makine ve ekipmanların periyodik kontrolleri hem Türkak’dan akrediteli yetkili kuruluşlarca 3 aylık ve 6 aylık periyotlarda, hem de bünyemizdeki makine mühendisleri tarafından haftalık olarak kontrol edilmektedir.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT ‘ta çalışan tüm personelin sağlık raporları tam teşekküllü hastanelerden gerekli tüm tahliller ile birlikte her yıl alınmaktadır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT ‘ta çalışan tüm personelin vinç, forklift, sepetli platform operatörlük belgeleri ve diğer tüm belgeleri eksiksiz ve tamdır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT’ ta çalışan tüm personel şirket bünyesinde konusunda uzman eğitmenlerden haftada 1 saat İSG, Çevre, Sosyal ve kişisel gelişim, Teknik gelişim eğitimleri almakta ve sertifikalanmaktadır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT’a ait tüm araç, makine ve ekipmanlar Yurt içi nakliyat, makine kırılması, işveren sorumluluk, ferdi kaza ve 3. şahıs mali mesuliyet sigortası kapsamında sigortalıdır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT proje işlerinde konusunda uzman makine mühendislerinin ekspertiz ve gerekli çizim çalışmaları sonucu uygun makine, ekip ve ekimanlar ile makine mühendisleri nezaretinde operasyonlarını yürütmektedir.

Size en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyorum. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sektördeki liderliğimizi sürdürebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. İşbirliği için her zaman buradayız.

İsmail Midilli
Kardeşler Vinç CEO
KARDEŞLER
01

Çözümler

Profesyonel Yük Taşımacılığı: Kurumsal Mobil Vinç ÇözümleriKurumsal mobil vinç çözümleriyle yük taşımacılığında lider konumdayız. Deneyimli ekiplerimiz ve geniş ekipman parkımızla, işletmenizin ve işinizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Güvenlik, kalite ve verimlilik odaklı yaklaşımımızla, yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. İşinizi bize bırakın, yüklerinizi güvenle taşıyalım!

02

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın değeri bizim için önemlidir. Ekip ruhu ve gelişim için buradayız. Çalışma arkadaşımız olmak için ik@kardeslervinc.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

03

Belge ve Sertifikalar

Şirketimizin Belgeleri; İSO9001:2008 | K1 Yetki Belgesi | Marka Tescil Belgesi | İSG Sertifikası | Saha Çalışmaları Risk Değerlendirmesi | 3. Şahı Mali Sorumluluk Sigorta Poliçesi

Read More...

Mobil Vinç ve Kardeşler Vinç ile ilgili tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.

80
İŞ EKİPMANI
150
ÇALIŞMA ARKADAŞI
28765
TAMAMLANMIŞ PROJE

Account details will be confirmed via email.