Kurumsal

Kardeşler Vinç Firma Tanıtımı

Firmamız KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT İNŞAAT GIDA VE OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ ünvanı ile Şahin, Halil ve Ramazan MİDİLLİ kardeşler tarafından 13 Eylül 2001 tarihinde aile şirketi olarak kurulmuştur. 1992 yılından bu yana sektörün içerisinde olan firma ortakları 2001 yılından itibaren tecrübelerini bu isim altında müşterileriyle paylaşmaktadır.

Tecrübeli kadrosu ile her türlü işe ve ihtiyaca cevap verebilecek teknik araç, ekipman ve insan kaynağı ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin her ilinde iş sağlığı ve güvenliğine uygun, kalite yönetim sistemini esas alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT'a ait tüm araç, makine ve ekipmanların periyodik kontrolleri hem Türkak'dan akrediteli yetkili kuruluşlarca 3 aylık ve 6 aylık periyotlarda, hem de bünyemizdeki makine mühendisleri tarafından haftalık olarak kontrol edilmektedir.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT 'ta çalışan tüm personelin sağlık raporları tam teşekküllü hastanelerden gerekli tüm tahliller ile birlikte her yıl alınmaktadır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT 'ta çalışan tüm personelin vinç, forklift, sepetli platform operatörlük belgeleri ve diğer tüm belgeleri eksiksiz ve tamdır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT' ta çalışan tüm personel şirket bünyesinde konusunda uzman eğitmenlerden haftada 1 saat İSG, Çevre, Sosyal ve kişisel gelişim, Teknik gelişim eğitimleri almakta ve sertifikalanmaktadır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT'a ait tüm araç, makine ve ekipmanlar Yurt içi nakliyat, makine kırılması, işveren sorumluluk, ferdi kaza ve 3. şahıs mali mesuliyet sigortası kapsamında sigortalıdır.

KARDEŞLER VİNÇLİ NAKLİYAT proje işlerinde konusunda uzman makine mühendislerinin ekspertiz ve gerekli çizim çalışmaları sonucu uygun makine, ekip ve ekimanlar ile makine mühendisleri nezaretinde operasyonlarını yürütmektedir.


İlkelerimiz

Sürekli öğrenen organizasyon olmak,

Kalite yaşam tarzımızdır,

Paydaşlarımızın mutluluğu önceliğimizdir,

Mutlu takım çalışması her şeyin üstündedir,

Değişimin takipçisi olmak.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız; vizyonumuzu gerçekleştirecek doğrultuda, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın mutluluğunu sağlamak, verimliliği ve rekabeti artırarak yasal mevzuata ve standartlara uygun ürün ve hizmet gerçekleştirmeyi aşağıdaki ilkerimizle gerçekleştiririz,

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

Kalite Politikamızı eğitim ile değişimi yakalayarak Kalite yaşantımızı artırmak ve çalışanlarımızın katılımını sağlamak,

Kalite Yönetim Sisteminin uygulama sürekliliğini gerçekleştirmek için sonu gelmeyen iyileştirme parolamızdır,

Müşteri memnuniyetini yakalamak, kayıpları azaltmak, sıfır hata ve iş kazası hedefleyerek verimliliği artırmak,


Vizyon

Kaliteli insan kaynağı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çalışanlarının ve paydaşlarının mutluluğunu ve topluma saygıyı esas alarak, dünya çapında marka olmayı hedef olarak belirlemiştir.

Misyon

Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterinin ilk aklına gelen, sektörde örnek, kaynaklarını verimli ve etkili kullanarak diğer kuruluş ve paydaşlara yönelik başarılı çalışma politikaları yürüten, sistematik, performansa dayalı, insan kaynağı odaklı, denetime açık ve devamlı gelişen kurum olmak.


...